وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

شبکه های اجتماعی در نرم افزار CRM

سی آر ام

شبکه های اجتماعی روش تعامل و برقراری ارتباط مردم را تغییر داده اند. مشتریان امروزی مطلع تر هستند و اطلاعات شان را با روش های جدید و از منابع جدید دریافت می کنند. تصمیم گیری های مشتریان عموما از گفت و گو های آنلاین و نظرات کاربران اثر می پذیرد. در واقع، 75% از مشتری های B2B، تصمیم های خریدشان تحت تاثیررسانه های اجتماعی است و مشتریان بیش از  70% طول مسیر خرید را قبل از برقراری ارتباط با شما طی کردند. اما بیشتر ابزارهای شنیداری اجتماعی امروزی بسیار پیچیده و گران هستند که تنها برای گروه کوچک سرآمد در دسترس است ( بدین معنی که اطلاعات مرتبط به ندرت دردسترس کسی است که به آن نیاز دارد). در مایکروسافت باور بر این است که این اطلاعات ارزشمند باید در دسترس همگان باشد.


شنود اجتماعی مایکروسافت:
شنود اجتماعی مایکروسافت سرویس جدید و قدرتمندی است در نرم افزار سی آر ام 2015 که سازمان شما برای دیدن کانال های رسانه اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک می تواند از آن استفاده کند. از شنود اجتماعی مایکروسافت استفاده کنید تا محصولات، برند ها، رقیبان و کمپین های جهانی را دنبال کنید و بلافاصله از مشتریان و تجارت تان در  شبکه اجتماعی اطلاعات صحیح به دست آورید.
تحلیل مردم:
علاوه بر منابع موجود (نوییتر، فیسبوک، بلاگ ها و ویدیو ها)، می توانید اخبار را به موضوعات جست و جوی خود  اضافه کنید و خواسته هایتان را به زبانهای دیگر مثلا ایتالیایی تحلیل کنید.
به دست آوردن بینش اجتماعی:
جهت محدود سازی مجموعه داده هایتان از فیلتر های مکانی استفاده کنید و پست ها و ارسال ها از مناطق یا کشور های خاص را ببینید. گروه های مکانی که به کاربران اجازه فیلتراسیون بهینه ی داده ها را می دهد و داده ها را به طور بهینه فیلتر کنند را ایجاد و مدیریت کنید.
دسترسی جغرافیایی:
مکالمات اجتماعی را به 19 زبان زنده دنیا گوش دهید: عربی، چینی، دانمارکی، هلندی، انگلیسی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، یونانی، عبری، ایتالیایی، ژاپنی، نروژی، لهستانی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، سوئدی و تایلندی و خواسته هایتان را به شش زبان تحلیل کنید: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی (پرتغال)، اسپانیایی و ایتالیایی. رابط کاربری شنود اجتماعی مایکروسافت  به همان 6 زبان تحلیلی ترجمه شده است.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS