وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

جستجو در نرم افزار 2015 CRM

جستجو در نرم افزار سی آر ام

جستجوی پیشرفته، یافتن اطلاعات ثبت شده ی مشتریان را سریع تر و ساده تر می کند. قابلیت های پیشرفته ی جستجو برای یافتن و راهبری اطلاعات ثبت شده مشتریان راهی سریع ارائه می دهد که به وا��طه آن کاربران می توانند کلمات کلیدی را در قسمت جستجو بر روی نوار هدایت وارد کنند. قسمت جستجو استفاده از ستاره (*) را به عنوان کاراکتر کلمات پشتیبانی می کند و به کاربر اجازه می دهد بین انواع داده های ثبت شده جستجو کند و فهرستی کامل از نتایج جستجو را به دست آورد.

به منظور انجام جستجوهای پیچیده تر بر آیکون جدید Advanced Find  که در حال حاضر بر روی نوار هدایت قرار دارد ،کلیک کنید. جهت مشاهده نتایج در مورد نوع خاصی از اطلاعات ثبت شده در صفحه ی نتایج جستجو می توانید فیلتری از فهرست کشویی انتخاب کنید سپس بر روی یک نتیجه ی جستجو کلیک کنید تا باز شود.
انواع بیشتری از داده ها را بین CRM و Outlook همگام سازی یا مبادله کنید.
گروه هایی که از Outlook/Exchange به عنوان قطب اطلاعات مرکزی استفاده می کنند، اکنون می توانند انواع بیشتری از اطلاعات را همگام سازی کنند، از جمله:
•    تماس های اضافی و field وظایف
•    وظایف اختصاص یافته
•    پیوست های تعیین شده
کاربران به سادگی می توانند field هایی که همگام سازی می شوند را ببینند تا درباره ی اینکه داده ها از کجا می آیند و چگونه به اشتراک گذاشته می شوند اطمینان یابند .
پیکر بندی جدید Wizard  تنظیم CRM را برای Outlook  سازمان تان را ساده سازی می کند.
CRM برای Outlook Configuration Wizard  دوباره طراحی شده است تا تنظیم CRM را برای Outlookساده سازی کند. این  پیکربندی جدید Wizard  افزودن و مدیریت سازمان های CRM را نیز  ساده تر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS