وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

فرآیند ساز 2013 پرنیان ریسپانسیو شد

فرآیند ساز

اگر تا کنون افتخار همکاری با شما نصیب پرنیان شده باشد. قطعا نام نرم افزار فرآیند ساز پرنیان که برای مدیریت فرآیند کسب و کار استفاده می شود و بر پایه شیرپوینت طراحی شده است را شنیده اید. نرم افزار فرآیند ساز پرنیان تنها سیستم فرآیند ساز ایرانی است که بر پایه شیرپوینت طراحی و پیاده سازی شده است. و اگر تصمیم دارید فرم های و فرآیندهای کسب و کار خود را الکترونیکی کنید و به دنبال یک ابزار پایدار، قدرتمند و بسیار ساده هستید. نرم افزار فرآیند ساز پرنیان پاسخ شماست.

با آمدن شیرپوینت 2013، تولید نسخه جدید از نرم افزار فرآیند ساز پرنیان بر پایه شیرپوینت 2013 در دستور کار تیم توسعه قرار گرفت. و تاکید بر سادگی در استفاده و سرعت در طراحی فرآیند جزو اصلی ترین اهداف توسعه این نسخه قرار گرفت. یکی دیگر از مشخصاتی که در بخش طراحی رابط کاربری نسخه 2013 از فرآیند ساز پرنیان مورد توجه قرار گرفت، طراحی ریسپانسیو بود.

 

مدیریت فرآیند کسب و کار

نسخه جدید با رابط کاربری جدید و طراحی ریسپانسیو مزین گردید و آماده استفاده توسط پرنیانی های عزیز می باشد. این محصول مناسب شماست اگر:

- مشتری نسخه 2010 از فرآیند ساز پرنیان هستید و قصد ارتقا به نسخه 2013 را دارید
- از شیرپوینت استفاده می کنید ولی گردش کارهای شیرپوینت با شیرپوینت دیزاینر و ابزارهای خارجی مشابه انتظارات شما را برآورده نمی کند
- به دنبال ابزاری ساده و قدرتمند برای الکترونیکی کردن روال های شرکت و مجموعه خود هستید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS