وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

سی آر ام 2015 - سرمایه گذاری های کلیدی - فروش

این مطلب بخش سوم از مقاله ویژگی های Dynamics CRM 2015 مایکروسافت است. بخش اول را در "Dynamics CRM 2015 - سرمایه گذاری های کلیدی"و بخش دوم را در"سی آر ام 2015 - سرمایه گذاری های کلیدی - بخش دوم" مطالعه نمایید.

در راستای کمک به فروشندگان برای فروش موثرتر یا فروش بیشتر، پیروزی سریع تر و به دست آوردن نتایج، مفتخریم که ویژگی های زیر را ارائه کنیم:

فرآیندهای فروش هدایت شونده
فروشندگان را به سوی نتایج دلخواه با منطق شاخه ای تسهیل شده هدایت کنید و تاثیر آن را توسط خودکار سازی فرآیندهای کسب و کار و اجرای قوانین کسب و کار در تمامی دستگاه ها افزایش دهید.
این نسخه منتشر شده بیشتر جریان های فرآیند کسب و کار را که در CRM 2013 دینامیک مایکروسافت معرفی شده اند با معرفی قابلیت شاخه ای بهبود می بخشد تا به سازمان ها امکان دهد که فرآیندهای کسب و کار پیچیده را پیاده سازی کنند. انتخاب شاخه به طور خودکار در زمان واقعی بر اساس قوانین تعیین شده حین مشخص کردن فرآیند انجام می شود. برای مثال در محصولات فروش یا خدمات می توانید جریان روند کسب و کار را طوری شکل دهید که پس از مرحله ی صلاحیت معمول به دو شاخه شکسته شود – یکی مختص محصولات و دیگری برای خدمات.

خانواده های محصول
کارایی فروش را با دسته بندی کردن محصولات بالا ببرید و محصولات مربوطه را برای فروش متقابل/تشویق برای فروش بیشتر پیشنهاد دهید و مدیریت محصول با مشخصه های محصول را ساده کرده و کمینه کنید.
بهبود تجربه ی فروش محصول به مدیران عملیات فروش و فروشندگان کمک می کند به طور موثرتری محصولات شرکت شان را مدیریت کرده و بفروشند. مدیران عملیات فروش می توانند به سادگی پیشنهادات محصول را به نحوی تنظیم کنند که محصولات مربوطه با هم دسته بندی شوند و فهرست های قیمت مناسبی را ارائه کنند که فروشندگان را قادر به جایگذاری بهترین محصولات در بهترین قیمت گذاری می کند. فروشندگان می توانند پیشنهادات فروش متقابل و تشویق برای فروش بیشتر را ببینند و پیشنهاداتی برای لوازم یدکی یا جایگزین ها را هنگامی که در حال داد و ستد هستند دقیقا روی فرم فرصت دریافت کنند.

ویژگی های محصول (مشخصه ها) مانند قابل به روز رسانی کردن، فقط خواندنی بودن، مورد نیاز بودن و پنهان بودن به مدیران عملیات فروش این امکان را می دهد که تصمیم بگیرند این ویژگی ها چگونه توسط نماینده فروش در زمان راه اندازی مورد استفاده قرار گیرند یعنی هنگامی که محصول مربوطه به فرصت بازار، قیمت، سفارش یا صورت حساب اضافه می شود.

سلسله مراتب فروش
اطلاعات فروش خود را به صورتی که به کسب و کار شما مربوط می شود مدیریت و گزارش کنید. به صورت تصویری اکتشاف کنید و سلسله مراتب عرضی با اطلاعات کلیدی نمایش داده  شده در کاشی ها، اقدامات یا ارتباطات از هر گره را راه اندازی کنید و فیلتر جست و جو را تحت عملگر ذخیره کنید.
با این نسخه، کاربران  به وسیله ی مشاهده ی حساب ها، محصولات یا کاربران در نمودار سلسله مراتبی می توانند ببینند اطلاعات چگونه به هم مرتبط یا گروه بندی می شوند. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر روی یک بلوک از اطلاعات کلیک کنید و به اطلاعاتی که به آن ها علاقه مند هستید بروید.
به عنوان مثال، از نمایش سلسله مراتبی برای حساب ها، می توانید:
•    مشاهده کنید که چگونه یک حساب در بازده کلی در حال انجام است
•    برای زیر حساب ها وارد کاشی ها شوید تا ببینید معاملات از کجا می آیند
•    بدست بیاورید چه کسی در یک حساب کاربری کار می کند و از دیگران با ارسال ایمیل یا به اشتراک گذاشتن حساب کاربری با دیگر فروشندگان کمک بگیرید
•    جزئیات مهم در مورد هر حساب را  مانند محدودیت اعتبار و آخرین ارسال های فعالیت برای حساب، مشاهده کنید
نمایش های سلسله مراتبی بر روی موبایل هم فعال هستند.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS