وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

سی آر ام 2015 - سرمایه گذاری های کلیدی - بخش دوم

این مطلب بخش دوم از مقاله ویژگی های Dynamics CRM 2015 مایکروسافت است. بخش اول آن را می توانید در "Dynamics CRM 2015 - سرمایه گذاری های کلیدی" مطالعه نمایید.

در بخش اول بعد از مقدمه ای در خصوص سی آر ام مایکروسافت به سرمایه گذاری های کلیدی مایکروسافت بر روی CRM 2015 پرداختیم و در حوزه بازاریابی "بازاریابی چند کاناله"، "ویرایشگر ایمیل" و "کنسول (میز فرمان) مدیریت کمپین" را معرفی کردیم. ادامه مطلب را مطالعه کنید.

شنود اجتماعی یکپارچه
موفقیت را با دیدگاه های ضبط شده و اجتماعی یکپارچه به دست آورید و با تحلیل احساسی بر علامت تجاری تان تاثیر مثبت بگذارید.

 

 

همکاری فروش
بازاریابی و شراکت های فروش تان را با پانل جدید همک��ری فروش محکم کنید، این صفحه به فروشندگان اجازه می دهد تا ورودی را به کمپین ها و اهداف ارائه کنند. فروشندگان می توانند دیدی نسبت به فعالیت های کمپین به دست آورند و هدف گذاری ارتباطات مشتریان خود و همین طور تنظیم و دریافت هشدارها بر اساس تعامل شان را کنترل کنند.

 

 

بازاریابی B2B
قابلیت های مدیریت راهبری خود را با یکپارچه سازی webinar و امتیازبندی راهبردی بهبود یافته تقویت کنید که شامل قابلیت معرفی چندین مدل امتیازبندی راهبردی است.

 

 

مدیریت منابع بازاریابی
دید بی نظیری نسبت به نقشه ی بازاریابی تان توسط تقویم بازاریابی جدید به دست آورید و بازاریابی مشارکتی را با کلیک برای فراخوانی قابلیت ها از اتصال Lync بهبود دهید.

 

خودکار سازی فرآیند داخلی
به سادگی فرآیندهای تایید را طراحی کنید و وضعیت شان را تا اطمینان یافتن از تطبیق گروهتان و بودن فرآیندها در مسیر رسیدن به سررسیدها (ضرب العجل ها) دنبال کنید.

 

گسترش جغرافیایی
دسترسی جغرافیایی به بازاریابی دینامیک گسترش می یابد تا ژاپن و روسیه را شامل شود.

ادامه دارد...

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS