وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

دانش بیشتر، بازده بیشتر: چگونه crm چشمانتان را می گشاید- قسمت اول

تصور کنید در یک کافی شاپ، جایی که با اسمتان به شما سلام و خوش آمد میگویند و از شما می پرسند که آیا سفارش همیشگی را میخواهید ، قدم میزنید. رفتن به جایی که همه اسم شما را میدانند  احساس گرمای خاصی در شما به وجود می آورد و موجب می شود حتی اگر در قهوه شما قلب کوچکی نقاشی نشده باشد، دوباره به آن جا بازگردید. 

استفاده از سیستم crm  به ایجاد کردن این احساس گرما در مشتریانتان کمک میکند. شما میتوانید تجربیات شخصی خودتان را ارائه دهید که در هیچ جای دیگر نمی توانند آن را دریافت کنند.
Rieva Lesonsky مربی تجارت و بازار به دانشجویان خود اینگونه نصیحت میکند:
بهترین تخفیفی که میتوانید ارائه کنید این است که راجع به مشتریان خود بیشتر بدانید. با ردیابی اطلاعات مشتریانتان  میتوانید به بینش ارزشمندی دست یابید که در یافتن نیازهای مشتریانتان شما را یاری میدهند.
Barry Moltz که از بانیان صنعت تجارت است در تصدیق سخنان بالا می گوید: تمام اطلاعات مشتریانتان را ردیابی کنید .
آیا تجارت شما کوچک تر از  آن است که از نرم افزار crm استفاده کنید؟
در نگاه اول شاید اینطور به نظر برسد که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (crm)  فقط برای مشاغل متوسط و بزرگ مناسب است . اما مشاغل کوچک نیز از crm سود میبرند.


Rieva در ادامه میگوید : این روزها سیستم crm حتی به کوچکترین مشاغل کمک می کند سرنخ ها را بربایند و روابط را گرم نگهدارند. جمع آوری اطلاعات مشتریان به شما کمک میکند با هر مشتری مطابق خصوصیات شخصی خودش رفتار کنید.
Crm سرمایه گذاری ست که تجارت شما برای افزایش فروش ، کاهش زمان صرف شده برای بازاریابی و افزایش وفاداری مشتری انجام میدهد. اگر شما تیم فروش دارید ، crm به آنها کمک میکند تا موثرتر باشند . بدون اطلاعات قابل دسترسی در crm ، شما به سطح صمیمیت خوبی با مشتری نخواهید رسید. Crm به شما کمک میکند تجارت کوچک خود را مشابه تجارت های بزرگ اداره کنید.

مشتریان خود را بهتر بشناسید.
Rieva  در ادامه شرح میدهد: پیش از اینکه نرم افزار crm وجود داشته باشد ، دانستن اینکه آخرین خرید مشتری از شما چه چیزی بوده است بسیار دشوار بود. شما نمی توانستید به راحتی آخرین دسترسی به مشتریان را پیگیری کنید. Crm به شما اجازه میدهد پروفایلی از مشخصات مشتریان بسازید که در یافتن مشخصات کامل مشتریان کمک میکند که البته قبلا نمیتوانستیم بلافاصله پیدا کنیم.
Barry  می گوید: مشاغل میتوانند crm مایکروسافت را شخصی سازی کنند تا درباره فعالیت های مشتریانشان اطلاعات جمع آوری کنند . همچنین می توانید تاریخ تولدها ، شبکه های اجتماعی مورد علاقه ، سرگرمی ها ، یا دیگر ویزگی هایی که برای شما مهم هستند را  ردیابی کنید.
ردیابی این اطلاعات به شما اجازه می دهد پیشکشی برای تولد ارسال کنید ، به محصولی که با خریدهای قبلی متناسب است تخفیف دهید ، یا مشتری ها را برای کمپین جدید مورد هدف قرار دهید. در مورد Hudson plates ، تجارتی که برای پروژه مربی مشاغل کوچک انتخاب شده است ، میتوانست در پیدا کردن ترکیب درستی از موارد و سرویس ها کمک کند تا در کارگاه جدید و بزرگترشان ارائه دهند.
برای مثال جدیدا سرویس پیام را به پیشنهاداتشان اضافه کرده اند . پس از جمع آوری داده های مشتریان ، اگر مشتریان پیام نیز موارد ویژه ای را گرفته باشند میتوانند آن را ببینند. یا اگر هیچیک از موارد را نگرفته باشند ،  می توانند یک کمپین طراحی شده را در راستای فروش به آن مشتریان اداره کنند. وقتیکه داده های صحیح مشتریان را در نرم افزار crm  جدیدشان که توسط شرکت های همکار مایکروسافت نصب شده  جمع آوری می کنند ، متوجه خواهند شد که ارائه  acupuncture بجای پیام برای تجارتشان سود بیشتری خواهد داشت . یا ممکن است تصمیم بگیرند تا در راستای فروش سرویس های پیام به مشتریان pilate خود ، یک کمپین طراحی شده بسازند.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS