وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

دوره آموزش داینامیک CRM مایکروسافت

فیلم آموزش نرم افزار سی آر ام 365 مایکروسافت همه ما صاحبین کسب و کار به دنبال شیوه ها، روشها و ترفندهایی هستیم که بتوانیم فروش محصولات و خدمات شرکت خود را افزایش دهیم. ایده ال ما این است که مشتریان برای خرید محصولات و خدمات ما مشتاقانه صف بکشند و خاطره لذت بخش استفاده از خدمات و محصولات ما را برای دوستان و آشنایان خود تعریف کنند. قطعا برای اینکه این هدف و آرزو محقق شود لازم است تا در مسیر مشخص و مطمئنی گام برداریم و پراکنده کاری نکنیم و سرمایه خود را به هدر ندهیم.

مشتریان با مجموعه زیادی از انتخابها روبرو هستند، چرا باید محصولات و خدمات ما را انتخاب کنند؟ آیا باید محصول بهتری بسازیم؟ آیا قیمت را پایین تر بیاوریم؟ آیا تبلیغات را افزایش دهیم؟ و آیاهای دیگر...

چگونه بفهمیم که کدام عامل موثرتر است؟

شما به ابزاری نیاز دارید تا با استفاده از آن بتوانید نتایج و اثرات هر اقدام خود را ارزیابی کنید و در گام بعدی اقدامی بهتر انجام دهید. و این ابزار چیزی نیست جز نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری که هر کسب و کار موفقی آن را مورد استفاده قرار می دهد.

در دنیا چند نرم افزار CRM مطرح وجود دارد که یکی از بهترینها نرم افزار Dynamics CRM مایکروسافت است. برای تسلط به امکانات و کاربری این سیستم می توانید دوره آموزش ویدیویی آنرا از سایت اورست تهیه کنید. اما قبل از آن بهتر است سه جلسه از این دوره را به صورت رایگان دانلود کنید و آنرا مشاهده نمایید در صورتی که رضایت داشتید پکیج کامل دوره را از سایت اورست خریداری کنید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS