وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

نرم افزار CRM بر فراز ابرها

نرم افزار CRM

این روزها برای آنهایی که از رکود بازار به تنگ آمده اند و به دنبال راه و روشی برای افزایش فروش می باشند. و برای آنهایی که خود را برای دوران پساتحریم و گسترش بازار آماده کرده اند، در حوزه فناوری اطلاعات بهترین حرکت استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است. اما اینکه کدام نرم افزار CRM را انتخاب کنیم؟ چقدر برای آن هزینه کنیم؟ چقدر زمان می برد تا مستقر شود؟ و ... سوالاتی است که ممکن است شما را از دنبال کردن موضوع منصرف کند. ما در اینجا راهکاری ارایه می کنیم که پیشنهاد می کنم چند سطر بعدی را برای آشنایی با آن مطالعه کنید.

به احتمال زیاد تا کنون نام نرم افزار CRM مایکروسافت را شنیده اید. اگر هم نه مطالعه "معرفی CRM مایکروسافت – قسمت اول" و "معرفی CRM مایکروسافت – قسمت دوم" را توصیه می کنیم. این نرم افزار جزو بهترین نرم افزارهای CRM در دنیا است و آنقدر انعطاف پذیر و جذاب طراحی شده است که قابلیت انطباق با هر کسب و کاری را دارد. اگر این نرم افزار را ببینید و کمی با آن کار کنید قطعا تنها انتخاب شما به عنوان سیستم مدیریت ارتباط با مشتری خواهد بود.

برای اینکه شما بتوانید بر فعالیتهای کسب و کار خود تمرکز کنید و نرم افزار CRM به واقع بتواند راهکاری برای بهبود فرآیند بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش شما باشد. ما کل مسئولیتها از تامین سرور و فارسی ساز CRM تا نصب و راه اندازی و پشتیبانی را در سرویس ابری اورست بر عهده گرفته ایم.

اگر نگران هزینه ها هستید کافی نگاهی به قیمت پلان بینالود در لیست قیمت اورست بیاندازید، ما همراه شما هستیم تا با آسودگی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری کسب و کار خود را فعال نمایید و با کمک آن فروش خود را افزایش دهید.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS