وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

سال نو دفتر نو شروعی تازه

سال نو دفتر نو شروعی تازه

سال 94 را با بررسی گزارش های سالانه واحدهای مختلف پرنیان به پایان بردیم و خدا را شکر علیرغم رکود نفس گیر بازار درصد قابل قبولی از اهداف پرنیان محقق شده بود. سال 1395 را با تغییراتی شروع می کنیم که هدف اصلی بیشتر این تغییرات افزایش چابکی در پرنیان برای واکنش مناسب به رویدادهای اقتصادی است. بعد از تعطیلات رسمی سال نو و طبق برنامه ریزی قبلی به کار برگشتیم و اولین تغییر را آغاز کردیم: جا به جایی به دفتر جدید پرنیان.

با توجه به نیمه تعطیل بودن هفته دوم سال جدید، ما جابه جایی دفتر را برای هفته دوم برنامه ریزی کردیم تا کمترین تبعات را برای مشتریان عزیز پرنیان به همراه داشته باشد. طی این هفته همه تلاش من و همکاران منطقی، صبور و دوست داشتنیم در پرنیان این بود که هر  چه سریعتر به روال روتین ارایه خدمات البته با کیفیت تعریف شده برای سال 95 برسیم. البته در این بازه مشکلاتی هم برای برخی از مشتریان عزیز پرنیان پیش آمد که جا دارد ضمن عذرخواهی از این دوستان از صبوری آنها سپاسگذاری کنم.

شما می توانید به صفحه تماس با پرنیان برای اطلاع از آدرس و تلفن جدید پرنیان مراجعه نمایید. لازم به توضیح است که شماره موبایل های فروش و پشتیبانی مانند همیشه برقرار و آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS