وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

زون هاستینگ (هاست شیرپوینت فارسی) بازنشسته می شود

زون هاستینگ (هاست شیرپوینت فارسی) بازنشسته می شود

اوایل امسال بود که در پست "سال نو، ایده های نو" اعلام کردیم که قرار است در سال 94 نسخه 2013 از زون هاستینگ را راه اندازی کنیم. کمتر از 3 ماه بعد نسخه 2013 از هاست شیرپوینت فارسی راه اندازی شد و اتفاقا مورد استقبال پرنیانی های عزیز نیز قرار گرفت. اما پروژه دیگری به نام اورست در ابعاد بسیار وسیعتر حدود یک سال قبل با همکاری و سرمایه گذاری شرکت weforyou اتریش و حمایت فنی پرنیان استارت خورده بود که فاز اول آن اوایل آذرماه به مرحله بهره برداری رسید.

سرویس ابری اورست یک سرویس یکپارچه از شیرپوینت 2013، پراجکت 2013، اکسچنج، CRM 2015 و اسکایپ است که به صورت کاملا یکپارچه سرویس دهی می کنند. با راه اندازی فاز اول اورست و با توجه به سرمایه گذاری بالایی که بابت سخت افزار، امنیت و پهنای باند اورست انجام شده است بهتر آن دیدیم که مشتریان زون هاستینگ را به اورست منتقل کنیم. این کار به صورت موردی از همان اوایل آذر ماه شروع شده و در حال انجام است و البته به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

با انتقال کامل همه مشتریان به سرویس ابری اورست عملا زون هاستینگ بعد از حدود 6 سال فعالیت بازنشسته می شود. اگر شما پرنیانی عزیز مشتری زون هاستینگ هستید با اطلاع رسانی قبلی و به صورت رایگان سرویس شما به اورست منتقل می شود. امیدواریم سرویس لذت بخشی را با اورست تجریه کنید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS