وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

رنگ مدال پرنیانی شما چیست؟

از ابتدای پاییز 1392 و همزمان با جشنواره مداد رنگی پرنیان مدال هایی به مشتریان عزیز پرنیان بر اساس مجموع خریدهای قبلی آنها اعطا شد. مدال سرمه ای متعلق به مشتریانی است که کمتر از 100 امتیاز دارند. مدال نقره ای به مشتریانی که امتیاز آنها بین 100 و 500 است تعلق می گیرد و مدال طلایی متعلق به مشتریانی است که بیش از 500 امتیاز داشته باشند.

نحوه محاسبه امتیاز چگونه است؟
در شروع این طرح مجموع مبالغ خریدهای شما محاسبه شده و به ازای هر 100 هزار تومان یک امتیاز لحاظ شده است. از این پس نیز به ازای هر خرید جدید امتیاز شما افزایش پیدا می کند. البته شما می توانید با مشارکت در طرح های آتی پرنیان که متعاقبا اطلاع رسانی می شود نیز امتیازهای خود را افزایش دهید.
 
مدال سرمه ایچگونه مشتری سرمه ای پرنیان شوم؟
شما با اولین خرید از پرنیان به جمع مشتریان سرمه ای پرنیان می پیوندید. همراه با اولین خرید از ��رنیان کد کاربری برای استفاده از پورتال مشتریان پرنیان در اختیار شما قرار داده می شود. از طریق این پورتال و در کنار استفاده از خدمات دیگر پرنیان می توانید آخرین وضعیت امتیاز و مدال خود را مشاهده نمایید.
 
مدال نقره ایچگونه مشتری نقره ای پرنیان شوم؟
برای پیوستن به جمع مشتریان نقره ای پرنیان و بهره مندی از تخفیفات ویژه آن، کافی است با خرید محصولات جدید و یا تمدید قراردادهای پشتیبانی، امتیاز خود را به بالاتر از 100 افزایش دهید.
 
مدال طلاییچگونه مشتری طلایی پرنیان شوم؟
برای پیوستن به جمع مشتریان طلایی پرنیان و بهره مندی از تخفیفات ویژه آن، کافی است با خرید محصولات جدید و یا تمدید قراردادهای پشتیبانی، امتیاز خود را به بالاتر از 500 افزایش دهید.

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS