وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

اپلیکیشن اندروید نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان

اپلیکیشن اندروید نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان

بعد از انقلابی که با طراحی آیفون در شیوه استفاده و جایگاه تلفن های هوشمند صورت گرفت. هر روز شاهد انتقال بخش بیشتری از فعالیتهای زندگی شخصی و کاری مان به تلفن های هوشمند هستیم. شرکت پرنیان نیز نمی تواند و نمی خواهد از این تغییر و تحولات عقب بماند. به طور مشخص در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان، ابتدا با ریسپانسیو کردن فرآیند ساز امکان استفاده آسانتر از آن را در تبلت و موبایل فراهم کردیم. سپس با قابلیت کار با نسخه وب مکاتبات اداری در همه مرورگرها قابلیت استفاده از آن در تبلت ها و موبایلها نیز فراهم گردید و اخیرا نیز با انتشار اپلیکیشن رسید نامه ها، اولین گام از ارایه اپلیکیشن اندروید نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان برداشته شد.

در این مطلب به بررسی اپلیکیشن رسید نامه ها در نرم افزار اتوماسیون اداری پرنیان می پردازیم و شیوه کار به این اپلیکیشن را توضیح می دهیم:

پس از اجرای اپ در صفحه اسپلش، نسخه نصب شده اپلیکیشن قابل مشاهده می باشد.

 

در صورتی که اولین استفاده شما از اپ باشد صفحه لاگین نمایش داده می شود. با وارد کردن آدرس ایمیل اکانت Exchange و کلمه عبور اقدام به ورود نمائید. در صورت عدم برقراری ارتباط با سرور، ابتدا از اتصال به شبکه داخلی سازمان/اینترنت اطمینان حاصل کرده و سپس از صحیح بودن آدرس سرور مطمئن شوید. برای اصلاح آدرس سرور آیکن چرخ دنده در Action Bar را لمس نمائید. در صورت تغییر اشتباه آدرس مذکور با لمس آیکن نمایش داده شده در مقابل فیلد آدرس سرور، می توانید آدرس پیشفرض را مجددا استفاده نمائید.

پس از ورود موفق، صفحه پیشفرض خوش آمد گویی را مشاهده می نمائید. با باز کردن منوی سمت راست، می توانید به گزینه ثبت رسید نامه و همچنین خروج دسترسی داشته باشید. در بخش ثبت رسید نامه ابتدا با لمس آیکن + نامه مورد نظر را پیدا نمائید. بعد از انتخاب نامه گزینه انتخاب "دریافت رسید از" فعال شده و می توانید فرد مورد نظر مرتبط با نامه را مشخص نمائید.

 

بخش "دریافت رسید از" حاوی لیست پست هایی در سازمان است که نامه منتخب برای آنها ارسال شده است. پس از مشخص شدن نامه و پست رسید دهنده، فرد مورد نظر می بایست محل مشخص شده را امضا نماید. انجام امضا بصورت لمس و کشیدن انگشت بر روی محل مورد نظر و همچنین استفاده از Stylus امکان پذیر می باشد. همچنین گزینه ی "جزئیات نامه" انتخاب شده (آیکون i) و گزینه ی "تحویل گیرندگان نامه" (آیکون مخاطب)  نیز به ترتیب جهت مشاهده جزئیات بیشتر و لیست رسید های ثبت شده پیشین نامه انتخابی در دسترس می باشد.

 

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS