وبلاگ پرنیان پردازش پارس

مقالات آموزش اتوماسیون اداری و شیرپوینت، فیلم های آموزشی، آخرین اخبار و دیگر مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای سازمانی

اطلاعات بیشتر »

انتظارات از شیرپوینت 2016

همانطور که می دانید مدتها است که منت��ر ورود نسخه پیش نمایش شیرپوینت 2016 هستیم. اما در حال حاضر تنها می توانیم درباره فهرست کامل ویژگی و کارایی هایی که در این بستر قرار خواهند گرفت صحبت کنیم. بر اساس اخبار منتشر شده کاربران شیرپوینت می دانند که در نسخه 2016 چه چیزهایی را خواهند دید. در ادامه اولین مقاله را درباره لیست خواسته های ارائه شده برای شیرپوینت 2016 براساس تجربه و بینش افرادی که هر روز از آن استفاده می کنند را ملاحظه می کنید.
Scott Money به عنوان متخصص در شیرپوینت 2010 و شیرپوینت 2013 گواهی دریافت کرده است و بیش از 25 سال تجربه در زمینه مدیریت پروزه و مجتمع سازی سیستم ها دارد.


برطبق گفته های Money ، شیرپوینت 2016 باید شامل موارد زیر باشد:
1.    اتصال بهبود یافته: سرویس های اتصال تجاری شیرپوینت برای اتصال/ مجتمع سازی آسان database با سیستم های خارجی ، باید ساده سازی و توسعه یافته شوند. این قابلیت شیرپوینت را قادر می سازد تا با اتصال یکپارچه با راهکارهای موجود ، شیرپوینت را قطبی برای ارتباط با دیگر راهکارهای موسسات سازد. همچنین به نوبه خود تاثیر مثبتی بر گزینه های گزارش دهی ساده تر با هوش تجاری دارد.
2.    کارایی بهتر جست و جو: به عنوان یک راهکار ECM شیرپوینت 2016 باید جست و جوی توسعه یافته و گزینه های نتیجه  را برای بازیابی آسان محتوا به طور برجسته نمایش دهد. اگرچه برخی پیشرفت ها در جست و جوی 2013 اجرا شده اند ، ولی باید شیرپوینت 2016 منتشر شود تا با دیگر راهکارهای ECM تنظیم شود.
3.    پشتیبانی برای پذیرش راهکارهای ترکیبی:  اکنون فشار زیادی برای cloud وجود دارد ولی هنوز مقدار پذیرش پایین است. از آنجاییکه ما نمیتوانیم مشتریانمان را وادار به محیط cloud  کنیم ، راهکارهای ترکیبی مدلی برای آینده نزدیک خواهند بود. شیرپوینت 2016 باید از این مدل پشتیبانی کند و در افزایش آسایش در سازمان ها توسط cloud با ترکیب on-premise و cloud بر اساس گزینه های گسترش کمک کند.

نظرات (2) -

 • احسان چهری
  شیرپوینت چیه؟ اگه امکان داره توضیحی کوتاه دربارش بدید
  متشکر
  • شیوا
   ارایه توضیح کوتاه در مورد شیرپوینت خیلی سخت است. پیشنهاد می کنم لینک مقاله ای که در زیرآمده است را مطالعه کنید.

   http://goo.gl/hD5DWb

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS